Mutlu Müşterilerimiz
Banabikurye'nin aynı gün teslimat hizmeti ile kendi sektörlerinde rekabet avantajı yakalayan müşterilerimize göz atın. Aralarına katılmak isterseniz bir tık uzağınızdayız
Neden Banabikurye'yi Tercih Ediyorlar?
Merve Keskin
Peynirci Baba Kahvaltılık Marketleri
Peynirci Baba olarak İstanbul bölgesinde günlük kahvaltılık ürünleri müşterilerimize ulaştırma projesi sürecinde Banabikurye ile yollarımız kesişti. Kurye çağırma sürecinden paket teslimatına kadar takip edilebilir sistemleri mevcut ve bir gıda firması olarak bizim bu alandaki talebimizi başarılı bir şekilde karşılıyorlar. Müşteri ilişkileri, sorun tespit ve çözümü süreçleri oldukça hızlı ve başarılı ilerliyor. Bu anlamda verdiği hizmetten ve birlikte yürüttüğümüz süreçten oldukça memnunuz. Özverili çalışmalarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederiz.
Emre Yasak
bodo Türkiye
"Banabikurye" ile birkaç aydır yoğun olarak çalışıyoruz. Kurye çağırma sisteminin kolaylığından, anlık çözümler üretmesinden ve bizim için en önemlisi verdiği kaliteli ve hızlı teslimat servisinden çok memnunuz. Bizler için, e-ticaret hediye sektöründe olduğumuzdan dolayı, teslimat zamanlaması çok önemli. Bu hizmeti Türkiye'de en iyi şekilde yapan kurye firması bize göre "Banabikurye".
İlker Dağlı
Lilyana Flowers
Uzun yıllardır Banabikurye ile çalışmaktayız. Son derece başarılı bir çözüm ortağımız olarak görüyoruz. Firmamızın büyümesinde ve sektörde lider firmalardan biri olarak yer edinmemizde çözüm ortağımızın katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Banabikurye ekibine başarılarının devamını diliyoruz. Çözüm ortaklığımızın da çok uzun yıllar devam etmesini temenni ediyoruz.
Mert Hamarat
Candy Gift
Candy Gift ekibi olarak müşterilerimize Çikolata ve Jelly şeker aranjmanları hazırlayarak İstanbul ilinde bir çok bölgeye aynı gün teslimat yapan bir firmayız. Banabikurye ile çalışmaya başladığımızdan beri teslimat süreçlerini çok daha hızlı ve kaliteli yönetmekteyiz. Banabikurye ekibinin özverili yaklaşımı için teşekkür ederiz.
Siz de mutlu müşterilerimizin
arasında yerinizi alın!
Formu doldurun, ihtiyaçlarınıza en uygun teslimat modelini
beraber belirleyelim.
E-mail Adresiniz
Telefon numarası
İsminiz
Şirket Adı
Satışlarınızı hangi kanaldan gerçekleştiriyorsunuz?
Günlük teslimat sayınız
İşletmenize ait websitesinden satış yapıyor musunuz?