Restoranlarda Çalışma Sistemi

Restoranlar, siparişlerini müşterilere ulaştırmak için, belirli saat aralıklarında kuryeye ihtiyaç duyarlar. Biz de istedikleri saat aralığı kadar sana çalışma fırsatı sunuyoruz. Eğer bölgeyi iyi biliyorsan ya da navigasyona hakimsen, bu iş tam senlik diyebiliriz. Kurallar basit!
Tek yapman gereken aşağıdaki adımları takip etmek.
Kazanç
Bu gönderiler uygulamada sadece tek nokta olarak görünür. Restoranda kaç saat çalışacağını gönderi bilgilerinde görebilirsin. Toplam görünen tutar, çalışacağın tüm saatleri kapsar. ÖRNEK. 102 TL tutarında bir restoran çalışması ve 6 saatlik çalışma süresi sunuluyor. Toplam ücreti çalışma saatine bölersen saatlik 17 TL kazandığın anlamına gelir.

Çalışma Alanı
Restoranların siparişlerini en fazla 5 km uzaklık aralığında götürüyorsun. Müşteriler restorana yakın olduğu için, fazla km yapıp kazancından kayıp yaşamayacaksın!

Çalışma Kuralları
Restorana ulaştığında mesaine başladığını göstermek için uygulama üzerinden fotoğraf çekmelisin ve akşam ayrılırken de restoran yetkilisinden imza almalısın!
Restoranlarda sadece siparişlerin müşteriye ulaşmasından sorumlusun. Çay servisi, temizlik, ayak işlerine gitmek gibi görev tanımın olmayan şeylerle uğraşmamalısın!

Ekstralar
Restoranların müşterileri bahşiş verebilir.
Bu kazanç tamamıyla sana aittir : )