Müşterimiz olmak ister misiniz?

Telefon numaranızı giriniz. Sizi 60 dakika içinde arayacağız ve özel çalışma şartları sunabiliriz.

+90
Geçerli telefon numarası giriniz
Something went wrong.

Müşterimiz olmak ister misiniz?

Thanks!

Phone sent. Our specialist will contact you as soon as possible.

Soru ve Destek için

Aynı gün teslimat İstanbul

• En kolay ve en hizli kurye hizmeti
• Whatsapp: 0 554 154 94 52
• Telefon numarası: 0212 980 08 80
Moto Kurye / Aynı gün teslimat

Yurtiçi kargo aynı gün teslimat

Çıkış ve varış noktaları için semtleri seçerek fiyatları kolayca öğrenebilirsiniz. Aynı gün teslim gönderi talebi oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin: Gönderinin teslim edileceği ve alınacağı adresi, ödemenin kim tarafından yapılacağını, iletişim bilgileri, gönderi bilgileri (ağırlık,içerik vb.) gerekli bilgileri ilgili alanlara girin.
Çıkış ve Varış Noktalarını Seç
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Gir
Siparişini Onayla ve Kuryeni Çağır
En kolay ve en hizli kurye hizmeti
Kolay Kurye. ÇağırmaÇıkış ve Varış noktalarını seçin. İletişim bilgilerinizi paylaşın. Bulunduğunuz konuma en yakın kurye 30 dakika içerisinde kapınızda.
Uygun Fiyatlar. Hızlı kurye seçeneklerini ekonomik fiyatlarla çağırın. Zamandan olduğu kadar paradan da tasarruf edin.
7/24 Teslimat. İstediğiniz gün ve saatte Banabikurye acil gönderi ihtiyaçlarınız için yanınızda.
Hızlı ve Kaliteli Hizmet. SMS ve Online Gönderi takibi ile gönderileriniz hakkında anında anında bilgi sahibi olun.
İhtiyaçlarınıza Uygun Kurye Seçenekleri. İster yaya, ister motorlu ister arabalı kurye. İhtiyacınıza en uygun kurye seçeneğini seçin.
E-ticaret Siteleri: Müşterilerinizi Mutlu Edin. Kolay API entegrasyonu sayesinde banabikurye ile müşterilerinize hızlı teslimat seçeneği sunun, müşterilerinizi memnun ederken, gelirinizi arttırın.
Birkaç Tıklama ile BanaBiKurye Kurye Rezervasyonu Yapın!
Sizin için bu konuda yardımcı olabiliriz:
MUTLU KULLANICILARIMIZ
Alev Yurtsever
Miss Cookiess
Miss Cookiess ekibi olarak, el emeği ürünlerimizin İstanbul'un çeşitli bölgelerine,hızlı,sağlam ve kolay ulaşımını banabikurye ile sağlamaktayız. Hepsi birbirinden özenli kurye ekibi ve hızlı bir şekilde her zaman taleplerimize karşılık veren operasyon ekibi ile çok uyumlu bir şekilde çalışmaktayız. İşbirliği ve desteklerinden dolayı teşekkür eder ve kesinlikle tavsiye ederiz.
Hazal Tanrıkulu
Meringue Cake Shop
Meringue Cake Shop olarak özel günler, doğumgünleri, düğün, nişan ve davetler için kişiye özel pasta ve benzeri ürünler yapıyoruz. Oldukça hassas olan ürünlerimizi, Banabikurye'nin arabalı kurye servisiyle güvenli ve dakik bir biçimde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kolay sipariş oluşturma imkanı ve hızlı ve sistematik operasyonel işleyişi ile banabikurye'yi herkese tavsiye ederiz.
Vasıf Ölmez
bezpastaci.com
Yenidoğan bebeklere bebek doğum hediyesi olarak; bebek hediye sepeti, bez pastalar ve bebek buketleri hazırlıyoruz. Gönderilerimizin hassas olması sebebi ile banabikurye'nin yaya ve moto kurye hizmetini kullanıyoruz. Sistemdeki kuryeler sorumluluk sahibi, zamanında teslim titizliğine sahip kişiler. Operasyon bölümü sistemli, düzgün, iş bitirici bir çalışma sistemine sahip. Hızlı teslimatları için teşekkür ederek; kesinlikle tavsiye ederiz.
Birkaç Tıklama ile BanaBiKurye Kurye Rezervasyonu Yapın!