Kadıköy Kurye

• 60 dakikada teslimat
• Kurye cebinizdee
Moto Kurye / Aynı gün teslimat / Kadıköy Kurye

Kadıköy Kurye

İstanbul içi aynı gün teslim gönderi oluşturmak çok kolay! Tek yapmanız gereken gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakikada çıkış noktasında olur ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Teslimat esnasında kuryenizi mobile uygulamadan ya da websitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Çıkış ve Varış Noktalarını Seç
Çıkış ve Varış Noktalarını Seç
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Gir
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Gir
Siparişini Onayla ve Kuryeni Çağır
Siparişini Onayla ve Kuryeni Çağır

En Kolay ve En Hızlı Kurye Hizmeti

 • Hızlı Teslimat
  Hızlı Teslimat: Gönderinizi onayladıktan sonra çıkış noktasına en yakın kurye 30 dakika içerisinde kapınızda olur ve 60 dakikada teslimatı gerçekleştirir
 • Uygun Fiyatlar
  Uygun Fiyatlar: Hızlı ve güvenilir kurye hizmetini erişilebilir ve uygun fiyatlarla alın. Zamandan olduğu kadar teslimat giderlerinden de tasarruf edin
 • 7/24 Teslimat
  7/24 Teslimat: İstediğiniz gün ve saatte Banabikurye gönderi ihtiyaçlarınız için motorlu ve arabalı kuryeleriyle yanınızda
 • Kurye Takibi
  Kurye Takibi: Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamadan ve websitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca hem siz hem de alıcınız SMS ile bilgilendirilir
 • İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri
  İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri: Gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre ister arabalı ister motorlu kurye talebi oluşturabilirsiniz
 • Online İşletmelere Özel
  Online İşletmelere Özel: Online mağazanızı Banabikurye ile entegre edebilir, çoklu teslimatlarınız için özel fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!
Kadıköy Kurye
Anadolu Yakası'nın en kalabalık semtlerinden biri olan Kadıköy'de zaman zaman herhangi bir siparişinizi ya da paketinizi acil olarak gönderebileceğiniz bir kurye bulmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü e-ticarete ve online sipariş alarak tatlı ya da pasta gibi ürünlerin teslimatını yapan firmalara artan talep gibi etmenler özellikle moto kuryelere olan ihtiyacın artmasına neden olmuştur. Siz de Kadıköy'de ikamet ediyorsanız ve kurumsal ya da bireysel paketlerinizi acilen göndermeniz gerekiyorsa, Banabikurye'yi mutlaka inceleyin.

Banabikurye Nasıl Çalışır?

Banabikurye, işinin uzmanı kuryeleri ihtiyaç sahibi firmalar ya da kişiler ile bir araya getiren online bir platformdur. Websitesi ya da mobil uygulamadan gerekli bilgileri girerek kurye talebinizi dakikalar içinde oluşturabilirsiniz. Siz talebinizi oluşturduğunuzda çıkış noktasına en yakın olan kuryeler kendi uygulamalarında gönderinizi görüntüleyip kabul ederek teslimat sürecini başlatırlar. Banabirkuye'den moto kurye ya da araçlı kurye hizmeti alarak Kadıköy'den İstanbul'un her noktasına acil teslimat yapabilirsiniz.

Kadıköy Kurye Hizmetleri

15 kilograma kadar ağırlığa sahip ve motosiklet ile taşınabilecek paketleriniz için Kadıköy moto kurye hizmeti alabilirsiniz. Acil teslimatlarınız için tek yapmanız gereken Banabikurye üzerinden moto kurye talebi oluşturmak ve göndereceğiniz ürünü sağlam bir şekilde paketlemek! Talebinizi oluşturduktan sonra 30 dakika içerisinde kuryeniz paketinizi teslim alır ve 90 dakika içerisinde gideceği yere teslim eder.
Daha büyük gönderileriniz için ise arabalı kurye hizmeti almanız gerekir. Moto kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde araçlı kurye bulmak her zaman kolay değildir. İşte Banabikurye burada devreye girer ve günün her saatinde arabalı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Tıpkı moto kurye taleplerinde olduğu gibi sistem sizi en yakındaki kurye ile eşleştirir. Kurye paketi teslim aldıktan sonra, Kadıköy'deki ve gideceği bölgedeki trafiğe göre ortalama iki saat içerisinde ilgili adrese teslim eder.

Kadıköy Kurye Hizmeti için Neden Banabikurye?

Banabikurye sayesinde Kadıköy gibi kalabalık bir ilçede dahi vaktinizi harcamadan zahmetsizce kurye talebi oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte haftanın herhangi bir gününde ya da saatinde teslimat yapmanız gerektiğinde de kolayca kurye bulmanız mümkündür.
Üstelik kurumsal üyelik oluşturarak farklı ödeme yöntemlerinden ve dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
Kadıköy'de bir dükkanınız varsa ve günlük teslimat yapmak istiyorsanız ya da çok sevdiğiniz bir arkadaşınıza aynı gün içerisinde bir hediye göndermek istiyorsanız, tek yapmanız gereken gönderi formunu doldurarak kurye talep etmek.
Banabikurye ile paketlerinizi teslim etmek işte bu kadar kolay!

Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız

Mutlu Kullanıcılarımız
 • Alev Yurtsever
  Miss Cookiess
  Miss Cookiess ekibi olarak, el emeği ürünlerimizin İstanbul'un çeşitli bölgelerine,hızlı,sağlam ve kolay ulaşımını banabikurye ile sağlamaktayız. Hepsi birbirinden özenli kurye ekibi ve hızlı bir şekilde her zaman taleplerimize karşılık veren operasyon ekibi ile çok uyumlu bir şekilde çalışmaktayız. İşbirliği ve desteklerinden dolayı teşekkür eder ve kesinlikle tavsiye ederiz.
 • Hazal Tanrıkulu
  Meringue Cake Shop
  Meringue Cake Shop olarak özel günler, doğumgünleri, düğün, nişan ve davetler için kişiye özel pasta ve benzeri ürünler yapıyoruz. Oldukça hassas olan ürünlerimizi, Banabikurye'nin arabalı kurye servisiyle güvenli ve dakik bir biçimde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kolay sipariş oluşturma imkanı ve hızlı ve sistematik operasyonel işleyişi ile banabikurye'yi herkese tavsiye ederiz.
 • Vasıf Ölmez
  bezpastaci.com
  Yenidoğan bebeklere bebek doğum hediyesi olarak; bebek hediye sepeti, bez pastalar ve bebek buketleri hazırlıyoruz. Gönderilerimizin hassas olması sebebi ile banabikurye'nin yaya ve moto kurye hizmetini kullanıyoruz. Sistemdeki kuryeler sorumluluk sahibi, zamanında teslim titizliğine sahip kişiler. Operasyon bölümü sistemli, düzgün, iş bitirici bir çalışma sistemine sahip. Hızlı teslimatları için teşekkür ederek; kesinlikle tavsiye ederiz.
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!