Acil Kurye

• 60 dakikada teslimat
• Teslimat süresince kuryeyi takip edebilme imkanı

Acil Kurye

İstanbul içi aynı gün teslim gönderi oluşturmak çok kolay! Tek yapmanız gereken gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakikada çıkış noktasında olur ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Teslimat esnasında kuryenizi mobile uygulamadan ya da websitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kalkış ve varış noktalarını seçin - banabikurye.com'dan teslimat
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderinizi Onaylayın
Gönderinizi Onaylayın

En Kolay ve En Hızlı Kurye Hizmeti

 • Hızlı Teslimat
  Hızlı Teslimat: Gönderinizi onayladıktan sonra çıkış noktasına en yakın kurye 30 dakika içerisinde kapınızda olur ve 60 dakikada teslimatı gerçekleştirir
 • Uygun Fiyatlar
  Uygun Fiyatlar: Hızlı ve güvenilir kurye hizmetini erişilebilir ve uygun fiyatlarla alın. Zamandan olduğu kadar teslimat giderlerinden de tasarruf edin
 • 7/24 Teslimat
  7/24 Teslimat: İstediğiniz gün ve saatte Banabikurye gönderi ihtiyaçlarınız için motorlu ve arabalı kuryeleriyle yanınızda
 • Kurye Takibi
  Kurye Takibi: Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamadan ve websitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca hem siz hem de alıcınız SMS ile bilgilendirilir
 • İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri
  İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri: Gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre ister arabalı ister motorlu kurye talebi oluşturabilirsiniz
 • Online İşletmelere Özel
  Online İşletmelere Özel: Online mağazanızı Banabikurye ile entegre edebilir, çoklu teslimatlarınız için özel fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!
Günün Kurtarıcısı Acil Kurye
Müşteriniz için harika bir pasta hazırladınız ve bir an önce müşterinize göndermeniz gerekiyor. Ya da anlaşma yapacağınız bir firmaya acilen bir evrak göndermeniz lazım. Aracınız da normal bir kargo hizmeti alacak vaktiniz de ne yazık ki yok. Peki bu gönderimleri gün içerisinde nasıl tamamlayacaksınız? Tabii ki acil kurye hizmeti alarak.

Acil Kurye Hizmeti Nedir?

Ekspress kurye olarak da bilinen bu hizmet günümüzde hızlı bir şekilde evrak göndermesi ya da teslimat yapması gereken firmalar için mükemmel bir seçenektir

Acil Kurye Hizmetinin Klasik Posta Hizmetlerinden Farkı Nedir?

Klasik posta hizmetlerinde, paketinizi posta merkezine kendiniz götürür ya da anlaşmalı olduğunuz kargo görevlisinin gün içerisinde herhangi bir saatte ofisinize uğramasını beklersiniz. Bu yüzden göndereceğiniz paketi ne zaman teslim edebileceğinizi tahmin etmek zordur. Klasik posta hizmetlerinde gönderdiğiniz bir paketin teslim süresi de 1 ila 2 gün arasında değişir.
Acil kurye servisinde ise seçtiğiniz kurye sizin adres bilgilerinizi ve alıcının bilgilerini alır, en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelir ve paketinizin boyutu ne olursa olsun hızla teslim alır. Ardından 1-1,5 saat gibi kısa bir sürede paketinizi şehir içinde belirlediğiniz konuma teslim eder. Böylece siz de paketinizi güvenle teslim etmiş ve işinizi aksatmamış olursunuz.

Acil Kurye Türleri Nelerdir?

Acil kurye hizmetleri, kullanılan araca göre değişiklik gösterir. Genellik moto kurye ve arabalı kurye olarak ikiye ayrılır. Arabalı kurye, daha çok pasta ya da çiçek gibi kolay deforme olabilir ürünleri ya da motor ile taşınamayacak kadar geniş ürünleri teslim etmek için kullanılır.
Acil moto kurye ise ufak tatlı paketleri, evrak ve benzeri dikkatli bir şekilde paketlenen ve fazla yer kaplamayan gönderilerin teslimatı için kullanılır. Hızlı moto kurye, en zorlu trafik şartlarında bile paketlerinizi hızla gidecekleri yerlere ulaştırır.

Acil Kurye için Paketlemeyi Kim Yapar?

En hızlı teslimat hizmeti olarak da adlandırabileceğimiz acil kurye hizmetinde paketlemeyi sizin yapmanız gerekir. İster arabalı isterseniz de moto kurye kullanın; yiyecek, içecek ya da kırılacak eşyaların gönderiminde, ürünlerin bozulmaması için paketleme işlemini sağlam yapmanız faydalı olacaktır.

Acil Moto Kurye Ne Tür Paketler Taşıyabilir?

Acil moto kurye ile ağırlığı 15 kilogramı geçmeyecek paketler taşınmaktadır. Bu ağırlıktan fazla ve geniş paketler, motor sürücüsünün dengesini ve manevra kabiliyetini olumsuz etkileyeceği için bu tür teslimatlarda genellikle arabalı kurye önerilmektedir.

İstanbul Acil Kurye Hizmeti ve Fiyatları

Acil kurye fiyatları, paketin teslim edileceği mesafe, taşınacak ağırlık ve kurye hizmetinin verileceği araca göre değişiklik gösterir.
İstanbul içi acil kurye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Banabikurye'ye mutlaka göz atın. 7/24 hizmet veren Banabikurye, alanında uzman kuryeleri acil kurye ihtiyacı olan firmalarla bir araya getiren başarılı bir platformdur. İster websitesinden ister mobil uygulamadan çıkış ve varış adreslerini girerek anında fiyat görüntüleyebilirsiniz.

Acil Kurye için Neden Banabikurye?

Banabikurye, paketlerinizi adreslerine ulaştırmak için kendini işine adamış kuryeler ile çalışmaktadır. Acil motor kurye talebiniz için ekstra ücretlendirme yapmayan Banabikurye'de gönderi talebinize kurye atandıktan sonraki 90 dakika içinde gönderiniz teslimat adresine ulaşır.
Paketlerinizi hafta sonu, çalışma günleri, gece saatleri veya istediğiniz tarihte ilgili adreslere teslim etmenizi sağlar. Acil gönderimleriniz için hızlı, esnek ve güvenli teslimat seçeneği sunan
firma, teslimat aşamasında sizi ve belirlediğiniz alıcıyı SMS ile bilgilendirir ve teslimat sürecini sistemdeki harita üzerinden canlı olarak takip etmenize olanak tanır.

Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız

Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!