Beşiktaş Kurye

• Hızlı ya da planlı teslimat
• Kargo fiyatına kurye hizmeti
Moto Kurye / Aynı gün teslimat / Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye

İstanbul içi aynı gün teslim gönderi oluşturmak çok kolay! Tek yapmanız gereken gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakikada çıkış noktasında olur ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Teslimat esnasında kuryenizi mobile uygulamadan ya da websitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderinizi Onaylayın
Gönderinizi Onaylayın

En Kolay ve En Hızlı Kurye Hizmeti

 • Hızlı Teslimat
  Hızlı Teslimat: Gönderinizi onayladıktan sonra çıkış noktasına en yakın kurye 30 dakika içerisinde kapınızda olur ve 60 dakikada teslimatı gerçekleştirir
 • Uygun Fiyatlar
  Uygun Fiyatlar: Hızlı ve güvenilir kurye hizmetini erişilebilir ve uygun fiyatlarla alın. Zamandan olduğu kadar teslimat giderlerinden de tasarruf edin
 • 7/24 Teslimat
  7/24 Teslimat: İstediğiniz gün ve saatte Banabikurye gönderi ihtiyaçlarınız için motorlu ve arabalı kuryeleriyle yanınızda
 • Kurye Takibi
  Kurye Takibi: Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamadan ve websitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca hem siz hem de alıcınız SMS ile bilgilendirilir
 • İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri
  İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri: Gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre ister arabalı ister motorlu kurye talebi oluşturabilirsiniz
 • Online İşletmelere Özel
  Online İşletmelere Özel: Online mağazanızı Banabikurye ile entegre edebilir, çoklu teslimatlarınız için özel fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!
Beşiktaş Kurye
Avrupa Yakası'nın en işlek semtlerinden biri olan Beşiktaş'ta yaşıyorsanız ya da ürünlerinizin çıkış noktası Beşiktaş ise acil teslim etmeniz gereken bir paketi göndermekte zaman zaman zorluk yaşayabilirsiniz. Kalabalık bir semtte bulunduğunuz için kargo firmalarının ofisinize uğrayıp paketinizi teslim alması ve İstanbul içerisindeki bir adrese ulaştırması bazen 2 ya da 3 gün sürebilir. Günlük iş yoğunluğunuzla boğuşurken teslimatı sizin yapmanız da mükün değil. Peki bu durumda ne yapacaksınız? Tabii ki kurye hizmeti alacaksınız!

Beşiktaş Kurye Hizmetleri

Teknolojinin de etkisiyle iş hayatında hız ve zaman giderek önem kazanmıştır. Bu durum İstanbul içerisinde artan trafik sorunu ile birleşince acil belge ya da paket teslimatı yapması gereken firmaların olumsuz etkilenmesine neden olmuştur. İşte kurye hizmetleri, şirket sahiplerinin yaşadığı bu sıkıntıyı çözmek amacıyla hizmet vermeye başlamıştır.
Banabikurye sayesinde gönderilerinizi aynı gün içerisinde adreslerine teslim edebilirsiniz.

Beşiktaş Moto Kurye Hizmeti

Beşiktaş motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek büyüklükteki paketlerinizin ya da sağlam paketlenmek şartıyla pasta, kek, kurabiye gibi ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Moto kurye sayesinde, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapabilirsiniz.

Beşiktaş Arabalı Kurye Hizmeti

Beşiktaş araçlı kurye hizmeti, motosiklet ile taşınamayacak büyüklükteki paketlerin ya da içerisinde hassas ürünler bulunan ambalajların teslimatını sağlar. Yoğun trafik saatlerinde moto kurye kadar avantajlı olmasa da ürünlerinizin en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ilgili adrese teslim edilmesine destek olur.
Arabalı kuryeler büyük ve hassas gönderilerinizin yanı sıra çoklu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. Banabikurye gönderi formuna teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip rotalama özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Beşiktaş Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken paketler için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekir. Kuryeler için ilgili rotalar genellikle günlük olarak belirlendiğinden geç saatlerde hizmet almak istediğinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Gece ya da gündüz herhangi bir saatte kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, o zaman ihtiyaç sahibi firmaları en iyi kuryeler ile buluşturan yenilikçi platform Banabikurye'e mutlaka göz atın!
Banabikurye'de 7/24 motorlu ya da arabalı gönderi talebi oluşturabilir, uygun fiyatlarla güvenli ve hızlı teslimatın keyfini çıkarabilirsiniz.

Banabikurye İle Tanışın!

Banabikurye, haftanın yedi günü istediğiniz saatte kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye talebinizi oluşturmanızın ardından kuryeniz 30 dakika içerisinde paketinizi teslim alır ve trafik durumuna göre 2 saat içerisinde ilgili adrese teslim eder.
Web siteniz üzerinden satış yapıyorsanız, Banabikurye API bağlantısını kullanarak müşterilerinize gün içerisinde teslimat hizmeti de sunabilirsiniz.

Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız

Mutlu Kullanıcılarımız
 • Alev Yurtsever
  Miss Cookiess
  Miss Cookiess ekibi olarak, el emeği ürünlerimizin İstanbul'un çeşitli bölgelerine,hızlı,sağlam ve kolay ulaşımını banabikurye ile sağlamaktayız. Hepsi birbirinden özenli kurye ekibi ve hızlı bir şekilde her zaman taleplerimize karşılık veren operasyon ekibi ile çok uyumlu bir şekilde çalışmaktayız. İşbirliği ve desteklerinden dolayı teşekkür eder ve kesinlikle tavsiye ederiz.
 • Hazal Tanrıkulu
  Meringue Cake Shop
  Meringue Cake Shop olarak özel günler, doğumgünleri, düğün, nişan ve davetler için kişiye özel pasta ve benzeri ürünler yapıyoruz. Oldukça hassas olan ürünlerimizi, Banabikurye'nin arabalı kurye servisiyle güvenli ve dakik bir biçimde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kolay sipariş oluşturma imkanı ve hızlı ve sistematik operasyonel işleyişi ile banabikurye'yi herkese tavsiye ederiz.
 • Vasıf Ölmez
  bezpastaci.com
  Yenidoğan bebeklere bebek doğum hediyesi olarak; bebek hediye sepeti, bez pastalar ve bebek buketleri hazırlıyoruz. Gönderilerimizin hassas olması sebebi ile banabikurye'nin yaya ve moto kurye hizmetini kullanıyoruz. Sistemdeki kuryeler sorumluluk sahibi, zamanında teslim titizliğine sahip kişiler. Operasyon bölümü sistemli, düzgün, iş bitirici bir çalışma sistemine sahip. Hızlı teslimatları için teşekkür ederek; kesinlikle tavsiye ederiz.
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!