Ümraniye Kurye

• Hızlı veya planlı teslimat
• Kargo fiyatına kurye
Moto Kurye / Aynı gün teslimat / Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye

İstanbul içi aynı gün teslim gönderi oluşturmak çok kolay! Tek yapmanız gereken gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakikada çıkış noktasında olur ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Teslimat esnasında kuryenizi mobile uygulamadan ya da websitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderinizi Onaylayın
Gönderinizi Onaylayın
En Kolay ve En Hızlı Kurye Hizmeti
 • Hızlı Teslimat
  Hızlı Teslimat: Gönderinizi onayladıktan sonra çıkış noktasına en yakın kurye 30 dakika içerisinde kapınızda olur ve 60 dakikada teslimatı gerçekleştirir
 • Uygun Fiyatlar
  Uygun Fiyatlar: Hızlı ve güvenilir kurye hizmetini erişilebilir ve uygun fiyatlarla alın. Zamandan olduğu kadar teslimat giderlerinden de tasarruf edin
 • 7/24 Teslimat
  7/24 Teslimat: İstediğiniz gün ve saatte Banabikurye gönderi ihtiyaçlarınız için motorlu ve arabalı kuryeleriyle yanınızda
 • Kurye Takibi
  Kurye Takibi: Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamadan ve websitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca hem siz hem de alıcınız SMS ile bilgilendirilir
 • İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri
  İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri: Gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre ister arabalı ister motorlu kurye talebi oluşturabilirsiniz
 • Online İşletmelere Özel
  Online İşletmelere Özel: Online mağazanızı Banabikurye ile entegre edebilir, çoklu teslimatlarınız için özel fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!
Ümraniye Kurye
Teknolojinin gelişmesiyle günlük yaşantımızda ya da iş ortamında hız gitgide önem kazanıyor. İster kendi projelerinizde isterseniz en ufak bir paket gönderinizde birkaç dakika bile artık büyük önem taşımaktadır. Teslimat yapan ya da kurumlar arası evrak alışverişi yapan bir işletmeniz varsa gönderilerinizi bir adrese acil olarak yetiştirmeniz gerekebilir.
Bu durumda kendi araçlarınızı kullanmak uzun vadede şirketiniz için ekstra masraf ve zaman kaybı olur. Kargo firmalarından aynı gün teslimat hizmeti almanız ise neredeyse imkansızdır. İşte böyle durumlarda kurye hizmeti alarak işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Kurye firmalarını arayarak telefonda dakikalarca cevap beklememek ve günün her anında kurumsal ya da bireysel paketlerinizi zahmetsizce göndermek istiyorsanız sizi Banabikurye motorlu ve arabalı kuryeleriyle 7/24 hizmetinizde.

Ümraniye Moto Kurye Hizmeti

Banabikurye, güler yüzlü ve profesyonel moto kuryeleri sizlerle buluşturarak paketlerinizin teslimatı için zamana karşı verdiğiniz mücadelede size destek olur. Platform üzerinden moto kurye talebi oluşturduğunuzda sistem sizi Ümraniye'de bulunduğunuz konuma en yakın kurye ile eşleştirir.
Bu süreçte tek yapmanız gereken ise gönderinizi sağlam bir şekilde paketlemek ve kuryenin kapınıza gelmesini beklemektir. Kuryeniz ortalama 30 dakika içerisinde paketi teslim alır ve en hızlı şekilde alıcısına iletir.

Ümraniye Araçlı Kurye Hizmeti

Bazen motor ile taşıyamayacağınız büyük bir paketi acilen teslim etmeniz gerekebilir. Bu durumda aynı gün içerisinde teslimat yapabilecek bir araç bulmak meşakkatli bir iştir. Banabikurye, ihtiyacınız olan her an arabalı kurye hizmeti almanıza ve Ümraniye bölgesinden İstanbul'daki herhangi bir adrese hızla teslimat yapabilmenize imkan tanır. Arabalı kurye paketinizi teslim alır ve ortalama iki saat içerisinde ilgili adrese teslim eder.

Neden Banabikurye?

Banabikurye, hem size hem de alıcıya gönderdiği kısa mesajlar ile gönderinizin durumundan haberdar olmanızı sağlar. Bununla birlikte sistem üzerindeki haritadan kuryenizin hareketini anlık olarak takip etmenize de imkan tanır. Böylece aklınız gönderinizde kalmaz ve daha önemli işlerinize odaklanabilirsiniz.
E-ticaret sitenizde sattığınız ürünlerin teslimatını aynı gün içerisinde yapmak istiyorsanız Banabikurye API bağlantısını kullanarak kullanıcılarınıza uygun fiyatlarla hızlı teslimat hizmeti verebilirsiniz. Böylece bünyenizde kurye ya da araç bulundurmak zorunda kalmazsınız.
Çoklu teslimatlarınız için rotalama özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi de düşürebilirsiniz.
Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız
Mutlu Kullanıcılarımız
 • Alev Yurtsever
  Miss Cookiess
  Miss Cookiess ekibi olarak, el emeği ürünlerimizin İstanbul'un çeşitli bölgelerine,hızlı,sağlam ve kolay ulaşımını banabikurye ile sağlamaktayız. Hepsi birbirinden özenli kurye ekibi ve hızlı bir şekilde her zaman taleplerimize karşılık veren operasyon ekibi ile çok uyumlu bir şekilde çalışmaktayız. İşbirliği ve desteklerinden dolayı teşekkür eder ve kesinlikle tavsiye ederiz.
 • Hazal Tanrıkulu
  Meringue Cake Shop
  Meringue Cake Shop olarak özel günler, doğumgünleri, düğün, nişan ve davetler için kişiye özel pasta ve benzeri ürünler yapıyoruz. Oldukça hassas olan ürünlerimizi, Banabikurye'nin arabalı kurye servisiyle güvenli ve dakik bir biçimde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kolay sipariş oluşturma imkanı ve hızlı ve sistematik operasyonel işleyişi ile banabikurye'yi herkese tavsiye ederiz.
 • Vasıf Ölmez
  bezpastaci.com
  Yenidoğan bebeklere bebek doğum hediyesi olarak; bebek hediye sepeti, bez pastalar ve bebek buketleri hazırlıyoruz. Gönderilerimizin hassas olması sebebi ile banabikurye'nin yaya ve moto kurye hizmetini kullanıyoruz. Sistemdeki kuryeler sorumluluk sahibi, zamanında teslim titizliğine sahip kişiler. Operasyon bölümü sistemli, düzgün, iş bitirici bir çalışma sistemine sahip. Hızlı teslimatları için teşekkür ederek; kesinlikle tavsiye ederiz.
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!