Pendik Kurye

• Hızlı ya da planlı teslimat
• Motorlu ve arabalı kuryeler

Pendik Kurye

İstanbul içi aynı gün teslim gönderi oluşturmak çok kolay! Tek yapmanız gereken gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakikada çıkış noktasında olur ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Teslimat esnasında kuryenizi mobile uygulamadan ya da websitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderinizi Onaylayın
Gönderinizi Onaylayın

En Kolay ve En Hızlı Kurye Hizmeti

 • Hızlı Teslimat
  Hızlı Teslimat: Gönderinizi onayladıktan sonra çıkış noktasına en yakın kurye 30 dakika içerisinde kapınızda olur ve 60 dakikada teslimatı gerçekleştirir
 • Uygun Fiyatlar
  Uygun Fiyatlar: Hızlı ve güvenilir kurye hizmetini erişilebilir ve uygun fiyatlarla alın. Zamandan olduğu kadar teslimat giderlerinden de tasarruf edin
 • 7/24 Teslimat
  7/24 Teslimat: İstediğiniz gün ve saatte Banabikurye gönderi ihtiyaçlarınız için motorlu ve arabalı kuryeleriyle yanınızda
 • Kurye Takibi
  Kurye Takibi: Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamadan ve websitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca hem siz hem de alıcınız SMS ile bilgilendirilir
 • İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri
  İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri: Gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre ister arabalı ister motorlu kurye talebi oluşturabilirsiniz
 • Online İşletmelere Özel
  Online İşletmelere Özel: Online mağazanızı Banabikurye ile entegre edebilir, çoklu teslimatlarınız için özel fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!
Pendik Kurye
Pendik'te yaşıyorsunuz ya da Pendik'te çok sevdiğiniz bir dükkanınız var. Arkadaşınıza göndermeniz gereken bir hediyenin veya son anda aldığınız bir siparişin gün içerisinde İstanbul'un diğer ucuna gönderilmesi gerekiyor. Göndereceğiniz ürün fazla ısıya maruz kaldığında ya da en hafif darbe ile dahi deforme olabilecek bir ürün. Bu nedenle kargo ne yazık ki seçeneklerinizden biri değil. Akşam saatleri ise herhangi bir kurye firmasını arayıp kurye bulmanız da oldukça düşük bir ihtimal.
Peki bu durumda Pendik kurye hizmeti almak için ne yapacaksınız? Tabii ki Banabikurye'yi kullanacaksınız!

Pendik Kurye Hizmetleri

Banabikurye üzerinden moto kurye, araçlı kurye ve acil kurye talebi oluşturabilirsiniz. Moto kurye, genellikle evrak ve hafif paketlerin taşınması için tercih edilir. Pasta gibi hassas ürünlerin, motorla taşınamayacak ağırlıkta ve hacimdeki paketlerin teslimatı için ise arabalı kuryeyi tercih edebilirsiniz.
İhtiyacınıza göre oluşturduğunuz talebin ardından sistem, sizi Pendik ve çevresinde bulunduğunuz konuma en yakın kurye ile eşleştirir. Kurye en kısa sürede adresinize gelir ve çok hızlı bir şekilde paketinizi alıcısına teslim eder.
Banabikurye'nin Diğer Kurye Firmalarından Farkı Nedir?
Normal şartlarda acil kurye ya da gün içerisinde teslimat hizmeti almak için kurye firmasını günün erken saatlerinde aramanız gerekir. Çünkü çoğu kurye firması, aldıkları teslimat taleplerine göre kuryelerinin günlük rotalarını oluşturur. Banabikurye ise günün herhangi bir saatinde online olarak kurye talebinde bulunmanıza imkan tanır.

Pendik Kurye Fiyatları

Pendik ve çevresinde alacağınız kurye hizmetinin fiyatı, paketiniz için tercih edeceğiniz kurye türü ve paketin teslim edileceği adrese göre değişiklik gösterir. Banabikurye gönderi formundaki gönderi ağırlığı, araç tipi ve adres bilgilerini doldurarak teslimat fiyatını anında görebilirsiniz.

Banabikurye'nin Avantajları ile Tanışın!

Kendi e-ticaret sitenizde satış yapıyorsanız API bağlantısını kullanarak müşterilerinize gün içerisinde teslimat hizmeti verebilirsiniz. Üstelik kendi bünyenizde araç ya da sürücü bulundurmanız gerekmediği için uygun fiyatlarla teslimatlarınızı gerçekleştirir ve operasyonel masraflarınızdan da tasarruf edersiniz.
Sistem sayesinde telefon ile görüşmek zorunda kalmadan, herhangi bir cihaz üzerinden kurye çağırabilir, kuryeye teslim ettiğiniz paketleri ise sistemdeki harita üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız

Mutlu Kullanıcılarımız
 • Alev Yurtsever
  Miss Cookiess
  Miss Cookiess ekibi olarak, el emeği ürünlerimizin İstanbul'un çeşitli bölgelerine,hızlı,sağlam ve kolay ulaşımını banabikurye ile sağlamaktayız. Hepsi birbirinden özenli kurye ekibi ve hızlı bir şekilde her zaman taleplerimize karşılık veren operasyon ekibi ile çok uyumlu bir şekilde çalışmaktayız. İşbirliği ve desteklerinden dolayı teşekkür eder ve kesinlikle tavsiye ederiz.
 • Hazal Tanrıkulu
  Meringue Cake Shop
  Meringue Cake Shop olarak özel günler, doğumgünleri, düğün, nişan ve davetler için kişiye özel pasta ve benzeri ürünler yapıyoruz. Oldukça hassas olan ürünlerimizi, Banabikurye'nin arabalı kurye servisiyle güvenli ve dakik bir biçimde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kolay sipariş oluşturma imkanı ve hızlı ve sistematik operasyonel işleyişi ile banabikurye'yi herkese tavsiye ederiz.
 • Vasıf Ölmez
  bezpastaci.com
  Yenidoğan bebeklere bebek doğum hediyesi olarak; bebek hediye sepeti, bez pastalar ve bebek buketleri hazırlıyoruz. Gönderilerimizin hassas olması sebebi ile banabikurye'nin yaya ve moto kurye hizmetini kullanıyoruz. Sistemdeki kuryeler sorumluluk sahibi, zamanında teslim titizliğine sahip kişiler. Operasyon bölümü sistemli, düzgün, iş bitirici bir çalışma sistemine sahip. Hızlı teslimatları için teşekkür ederek; kesinlikle tavsiye ederiz.
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!