Gebze Kurye

• Kargo fiyatına kurye hizmeti
• Yeni nesil kurye

Gebze Kurye

İstanbul içi aynı gün teslim gönderi oluşturmak çok kolay! Tek yapmanız gereken gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakikada çıkış noktasında olur ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Teslimat esnasında kuryenizi mobile uygulamadan ya da websitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kalkış ve varış noktalarını seçin - banabikurye.com'dan teslimat
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderinizi Onaylayın
Gönderinizi Onaylayın

En Kolay ve En Hızlı Kurye Hizmeti

 • Hızlı Teslimat
  Hızlı Teslimat: Gönderinizi onayladıktan sonra çıkış noktasına en yakın kurye 30 dakika içerisinde kapınızda olur ve 60 dakikada teslimatı gerçekleştirir
 • Uygun Fiyatlar
  Uygun Fiyatlar: Hızlı ve güvenilir kurye hizmetini erişilebilir ve uygun fiyatlarla alın. Zamandan olduğu kadar teslimat giderlerinden de tasarruf edin
 • 7/24 Teslimat
  7/24 Teslimat: İstediğiniz gün ve saatte Banabikurye gönderi ihtiyaçlarınız için motorlu ve arabalı kuryeleriyle yanınızda
 • Kurye Takibi
  Kurye Takibi: Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamadan ve websitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca hem siz hem de alıcınız SMS ile bilgilendirilir
 • İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri
  İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri: Gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre ister arabalı ister motorlu kurye talebi oluşturabilirsiniz
 • Online İşletmelere Özel
  Online İşletmelere Özel: Online mağazanızı Banabikurye ile entegre edebilir, çoklu teslimatlarınız için özel fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!
Gebze Kurye
Gebze'de oturuyorsanız ve İstanbul içerisindeki bir adrese acilen paket göndermeniz gerekiyorsa ya da Gebze'ye gitmesi gereken bir paketiniz varsa hızlı ve güvenli bir teslimat için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Kurye Hizmetinin Kargodan Farkı Nedir?
Paket teslimatı için kargo hizmetini tercih ettiğinizde paketinizin alıcı adrese gönderilmesi 1-2 gün sürebilir. Paket gönderimleriniz için kurye kullanmayı tercih ettiğinizde ise paketinizi gün içerisinde ilgili adrese teslim edebilirsiniz.

Gebze Kurye Seçenekleri

Gebze bölgesinde iki farklı araç seçeneği ile kurye hizmeti alabilirsiniz. Bunlar Gebze motorlu kurye ve arabalı kurye seçenekleridir. Motorlu kuryeyi, 15 kilograma kadar olan ve çok alan kaplamayan paketlerinizin teslimatı için kullanabilirsiniz. Moto kurye, İstanbul'da yoğun trafik saatlerinde size avantaj sağlayarak paketinizin aynı gün içerisinde ilgili adrese teslim edilmesine imkan tanır. Moto kurye ile teslimatta dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise kuryeye teslim edeceğiniz ürünü sağlam bir şekilde paketlemektir.
Gebze ve çevresinde yararlanabileceğiniz arabalı kurye hizmeti ise büyük paketlerin ya da motorla taşınamayacak hassas ürünlerin teslimatı için tercih edilir. Yoğun trafik saatlerinde moto kurye kadar avantajlı olmasa da arabalı kuryeler de paketlerinizi en kısa süre içerisinde alıcılarına teslim eder.

Gebze Kurye Fiyatları

Gebze çevresindeki kurye fiyatları, kurye hizmetinin verileceği araç, teslimat adresi ve teslim edilecek ürünün ağırlığına göre değişiklik gösterebilir. Gebze çevresinde uygun fiyatlar ile kurye hizmeti almak ve aynı gün içerisinde paketlerinizi teslim etmek isterseniz, Banabikurye tam da size göre!
Banabikurye teslimat fiyatlarını görüntülemek için gönderi formunda araç ve ağırlık seçimi yaptıktan sonra çıkış ve varış adresi bilgilerini doldurmanız yeterlidir.

Neden Banabikurye?

Banabikurye; İstanbul'daki hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet veren kuryeleri ihtiyaç sahibi firmalar ya da şahıslar ile buluşturan bir platformdur. Banabikurye üzerinden kurye talebinizi ve araç türünüzü seçtiğinizde sistem sizi en yakın kurye ile eşleştirir. Kurye ortalama 30 dakika sonra paketinizi teslim almak için adresinize gelir. Paketiniz, ortalama 2 saat içinde alıcısına teslim edilir.
7 gün 24 saat hizmet veren platformda, günün her anında istediğiniz cihazdan kurye talebi oluşturabilir ve ekspres teslimat yapabilirsiniz. E-ticaret altyapısı olan sitelere özel olarak sunulan API bağlantısı ile kurye taleplerinizi tek bir platform üzerinden yönetebilir ve müşterilerinize gün içerisinde teslimat hizmeti verebilirsiniz.

Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız

Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!