Maslak Kurye

• 60 dakikada teslimat
• Uygun fiyatlı kurye hizmeti

Maslak Kurye

İstanbul içi aynı gün teslim gönderi oluşturmak çok kolay! Tek yapmanız gereken gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakikada çıkış noktasında olur ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Teslimat esnasında kuryenizi mobile uygulamadan ya da websitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderinizi Onaylayın
Gönderinizi Onaylayın

En Kolay ve En Hızlı Kurye Hizmeti

 • Hızlı Teslimat
  Hızlı Teslimat: Gönderinizi onayladıktan sonra çıkış noktasına en yakın kurye 30 dakika içerisinde kapınızda olur ve 60 dakikada teslimatı gerçekleştirir
 • Uygun Fiyatlar
  Uygun Fiyatlar: Hızlı ve güvenilir kurye hizmetini erişilebilir ve uygun fiyatlarla alın. Zamandan olduğu kadar teslimat giderlerinden de tasarruf edin
 • 7/24 Teslimat
  7/24 Teslimat: İstediğiniz gün ve saatte Banabikurye gönderi ihtiyaçlarınız için motorlu ve arabalı kuryeleriyle yanınızda
 • Kurye Takibi
  Kurye Takibi: Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamadan ve websitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca hem siz hem de alıcınız SMS ile bilgilendirilir
 • İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri
  İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri: Gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre ister arabalı ister motorlu kurye talebi oluşturabilirsiniz
 • Online İşletmelere Özel
  Online İşletmelere Özel: Online mağazanızı Banabikurye ile entegre edebilir, çoklu teslimatlarınız için özel fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!
Maslak Kurye
Sarıyer ilçesinde iş merkezlerinin kalbi olarak kabul edilen Maslak'ta bir işletmeye sahipseniz bölgenin yoğunluğuna ayak uydurmak amacıyla teslimatlarınız için her an araca ihtiyaç duyabilirsiniz.
Ancak bünyenizde sürücü ve araç bulundurmak masraflı bir iş. Ürünleriniz için klasik kargo yöntemlerini kullanmak ise acil teslimatlarınızda gecikmelere neden olabilir. Böyle durumlarda kurye hizmetinden faydalanmanız mümkündür.

Maslak Kurye Firmaları Acil Teslimat Yapar mı?

Maslak çevresindeki kurye firmaları, teslimat yoğunlukları ve paketin gideceği adrese göre kullanıcılarına acil teslimat imkanı sunmaktadır. Ancak Maslak gibi iş trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede acil kurye ya da aynı gün içinde teslimata ihtiyaç duyarsanız kurye bulmak için günün erken saatlerinde firmalar ile görüşmeniz gerekecektir.
İster gündüz isterseniz de gece herhangi bir saatte acil kurye hizmetine ihtiyaç duyarsanız alanında uzman kuryeleri işletmeler ile buluşturan platform Banabikurye'yi tercih edebilirsiniz.

Banabikurye Nedir?

Banabikurye, telefonda kurye firmaları ile saatlerinizi harcamadan kolayca kurye hizmeti alabileceğiniz bir platformdur. İster websitesinden ister mobil uygulamadan kurye talebi oluşturarak ödemeniz gereken tutar hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Talebinizi girdikten sonra sistem sizi bulunduğunuz adrese en yakın kurye ile eşleştirir ve trafik yoğunluğuna bağlı olarak kuryeniz ortalama 30 dakika içerisinde kapınızda olur. Üstelik sistem, size ve alıcıya gönderdiği kısa mesajlar ve kuryenizin hareketlerini gerçek zamanlı takip edebileceğiniz haritası ile paketinizden her an haberdar olmanızı sağlar.

Maslak Moto Kurye Hizmeti

Ağırlığı 15 kilogramı geçmeyen, ufak ebatlardaki paketlerinizi moto kurye ile kolayca gönderebilirsiniz. Banabikurye üzerinden günün her saatinde talep edebileceğiniz moto kurye, İstanbul'da trafiğin en yoğun olduğu saatlerde bile paketlerinizi ortalama 90 dakika içerisinde ilgili adrese teslim eder.

Maslak Araçlı Kurye Hizmeti

Moto kurye ile taşıyamayacağınız paketleriniz ya da pasta gibi hassas ürünleriniz için araçlı kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Banabikurye üzerinden talep edebileceğiniz arabalı kuryeler güler yüzlü bir şekilde kapınıza kadar gelir, paketiniz alır ve ilgili adrese ortalama 2 saat içerisinde teslim eder. Tıpkı moto kuryede olduğu gibi araçlı kuryenin hareketlerini de sistem üzerinden takip edebilirsiniz.
Aynı rota üzerindeki teslimat noktalarını tek bir gönderide toplayarak teslimat maliyetinizi düşürmek için de arabalı kuryelerden faydalanabilirsiniz.

Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız

Mutlu Kullanıcılarımız
 • Alev Yurtsever
  Miss Cookiess
  Miss Cookiess ekibi olarak, el emeği ürünlerimizin İstanbul'un çeşitli bölgelerine,hızlı,sağlam ve kolay ulaşımını banabikurye ile sağlamaktayız. Hepsi birbirinden özenli kurye ekibi ve hızlı bir şekilde her zaman taleplerimize karşılık veren operasyon ekibi ile çok uyumlu bir şekilde çalışmaktayız. İşbirliği ve desteklerinden dolayı teşekkür eder ve kesinlikle tavsiye ederiz.
 • Hazal Tanrıkulu
  Meringue Cake Shop
  Meringue Cake Shop olarak özel günler, doğumgünleri, düğün, nişan ve davetler için kişiye özel pasta ve benzeri ürünler yapıyoruz. Oldukça hassas olan ürünlerimizi, Banabikurye'nin arabalı kurye servisiyle güvenli ve dakik bir biçimde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kolay sipariş oluşturma imkanı ve hızlı ve sistematik operasyonel işleyişi ile banabikurye'yi herkese tavsiye ederiz.
 • Vasıf Ölmez
  bezpastaci.com
  Yenidoğan bebeklere bebek doğum hediyesi olarak; bebek hediye sepeti, bez pastalar ve bebek buketleri hazırlıyoruz. Gönderilerimizin hassas olması sebebi ile banabikurye'nin yaya ve moto kurye hizmetini kullanıyoruz. Sistemdeki kuryeler sorumluluk sahibi, zamanında teslim titizliğine sahip kişiler. Operasyon bölümü sistemli, düzgün, iş bitirici bir çalışma sistemine sahip. Hızlı teslimatları için teşekkür ederek; kesinlikle tavsiye ederiz.
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!