Ataşehir Kurye

• Hızlı ya da planlı teslimat
• 30 dakikada kurye kapınızda
Moto Kurye / Aynı gün teslimat / Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye

İstanbul içi aynı gün teslim gönderi oluşturmak çok kolay! Tek yapmanız gereken gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakikada çıkış noktasında olur ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Teslimat esnasında kuryenizi mobile uygulamadan ya da websitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderinizi Onaylayın
En Kolay ve En Hızlı Kurye Hizmeti
Hızlı Teslimat: Gönderinizi onayladıktan sonra çıkış noktasına en yakın kurye 30 dakika içerisinde kapınızda olur ve 60 dakikada teslimatı gerçekleştirir
Uygun Fiyatlar: Hızlı ve güvenilir kurye hizmetini erişilebilir ve uygun fiyatlarla alın. Zamandan olduğu kadar teslimat giderlerinden de tasarruf edin
7/24 Teslimat: İstediğiniz gün ve saatte Banabikurye gönderi ihtiyaçlarınız için motorlu ve arabalı kuryeleriyle yanınızda
Kurye Takibi: Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamadan ve websitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca hem siz hem de alıcınız SMS ile bilgilendirilir
İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri: Gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre ister arabalı ister motorlu kurye talebi oluşturabilirsiniz
Online İşletmelere Özel: Online mağazanızı Banabikurye ile entegre edebilir, çoklu teslimatlarınız için özel fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!
Ataşehir'de bir şirketiniz var ve acilen bir evrak göndermeniz ya da teslimat yapmanız gerekiyor. Kargoya verseniz paketiniz karşı tarafa ne yazık ki gün içerisinde ulaşmayacak. İlgili adresi ziyaret edip teslimat yapacak vaktiniz de yok.
Bir sonraki adımda büyük ihtimalle Ataşehir'e yakın bir kurye firmasından hizmet almaya karar vereceksiniz. Peki bu durumda paketinizin istediğiniz zaman teslim edileceğinden nasıl emin olacaksınız? Tabii ki kuryenizin bütün hareketini adım adım izleyeceğiniz bir platform olan Banabikurye'den faydalanarak.

Neden Banabikurye?

Banabikurye ile tanışarak Ataşehir motorlu kurye ya da arabalı kurye seçenekleri arasından size en yakın olan kuryeyi bulup 30 dakika sonra paketinizi kendisine teslim edebilirsiniz. Kurye, teslim ettiğiniz paketi ortalama 90 dakika içerisinde alıcıya iletir.
Paketinizin yola çıktığı andan itibaren hem siz hem de paketi teslim alacak kişi SMS ile bilgilendirilir, paketinizi gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Böylece gönderim esnasında kaybolma, yanlış kişiye paket teslimatı gibi olasılıkları ortadan kaldırarak paketlerinizi gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz.
Satış yaptığınız websitesinde Banabikurye API entegrasyonunu kullanarak müşterilerinize gün içerisinde teslimat seçeneği sunabilirsiniz.
Şirket bünyenizde araç ve çalışan masraflarından tasarruf ederek aynı zamanda teslimatlarınızı uygun fiyatlar ile yapabileceğinizi de unutmayın.

Her Teslimat Moto Kurye ile Yapılabilir mi?

Moto kurye ile 15 kilograma kadar paket gönderebilirsiniz. Pakette taşınan ürünün türü ve paketlenme şekline göre bu ağırlık değişiklik gösterebilir. Bu kriterler göz önünde bulundurulduğunda ne yazık ki her paketi moto kurye ile göndermeniz mümkün değildir.

Ataşehir Kurye Fiyat Bilgisi

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlığına göre kurye için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Banabikurye üzerinden yapacağınız gönderilerin fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir.
Banabikurye ile göndereceğiniz paketin büyüklüğüne göre motorlu kurye ve arabalı kurye seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçenekleri ve dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız
Mutlu Kullanıcılarımız
Alev Yurtsever
Miss Cookiess
Miss Cookiess ekibi olarak, el emeği ürünlerimizin İstanbul'un çeşitli bölgelerine,hızlı,sağlam ve kolay ulaşımını banabikurye ile sağlamaktayız. Hepsi birbirinden özenli kurye ekibi ve hızlı bir şekilde her zaman taleplerimize karşılık veren operasyon ekibi ile çok uyumlu bir şekilde çalışmaktayız. İşbirliği ve desteklerinden dolayı teşekkür eder ve kesinlikle tavsiye ederiz.
Hazal Tanrıkulu
Meringue Cake Shop
Meringue Cake Shop olarak özel günler, doğumgünleri, düğün, nişan ve davetler için kişiye özel pasta ve benzeri ürünler yapıyoruz. Oldukça hassas olan ürünlerimizi, Banabikurye'nin arabalı kurye servisiyle güvenli ve dakik bir biçimde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kolay sipariş oluşturma imkanı ve hızlı ve sistematik operasyonel işleyişi ile banabikurye'yi herkese tavsiye ederiz.
Vasıf Ölmez
bezpastaci.com
Yenidoğan bebeklere bebek doğum hediyesi olarak; bebek hediye sepeti, bez pastalar ve bebek buketleri hazırlıyoruz. Gönderilerimizin hassas olması sebebi ile banabikurye'nin yaya ve moto kurye hizmetini kullanıyoruz. Sistemdeki kuryeler sorumluluk sahibi, zamanında teslim titizliğine sahip kişiler. Operasyon bölümü sistemli, düzgün, iş bitirici bir çalışma sistemine sahip. Hızlı teslimatları için teşekkür ederek; kesinlikle tavsiye ederiz.
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!