Arabalı Kurye

• Kargo fiyatına kurye ile tüm teslimatlarınızı kolayca yapın
• Otomobil ya da Motorlu kuryenizle gün içi dağıtımınızı planlayın.
Moto Kurye / Aynı gün teslimat / Arabalı Kurye

Arabalı Kurye

İstanbul, Ankara, İzmir'de şehir içi teslimat işlemleri, artık çok daha kolay ve hızlı. İster evinize, ister iş yerinize, isterse de herhangi bir adrese yapacağınız teslimat işlemleri için sadece birkaç adımı takip etmeniz yeterli!

Öncelikle yapmanız gereken, gönderi formuna çıkış-varış adreslerini ve alıcı bilgilerini eksiksiz bir şekilde girmek.
Ardından kurye talebinizi oluşturduğunuzda, kuryeniz sadece 30 dakika içinde çıkış noktasında hazır olacak.
Teslimat işlemi, siparişiniz kabul edildikten sonra sonraki 60 dakika içinde gerçekleşir - hava şartları ve bölgedeki talep yoğunluğuna göre sürede değişiklikler gözlenmektedir.

Eğer isterseniz, teslimat işleminin tamamı boyunca kuryenizi mobile uygulama ya da web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sayede gönderinizin nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini tam olarak öğrenebilirsiniz.

Artık şehir içi teslimat işlemleri için saatlerce beklemek ya da uzun süre beklemek zorunda değilsiniz. Hızlı, güvenilir ve kolay teslimat hizmetleri ile işlerinizi daha hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.
Kalkış ve varış noktalarını seçin - banabikurye.com'dan teslimat
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderinizi Onaylayın
Gönderinizi OnaylayınEn Kolay ve En Hızlı Kurye Hizmeti

Satışını yaptığınız büyük boyutlu ürünler, birden fazla adrese yapılması gereken teslimatlar veya hassas ürünler gibi özel durumlar için en uygun teslimat yöntemi arabalı kuryelerimiz. Bu tür gönderileri kargo firmalarına vermek zaman ve maliyet açısından dezavantajlı olabilir. Ancak, şehir içinde araba ile kurye hizmeti veren Banabikurye ile bu sorunları aşmak mümkün.

Alternatif olarak şekilde daha küçük sayıda ama daha seri teslimat gerektiren gönderileriniz için ise motorlu kuryelerimiz de otomobilli teslimat için esnek ve bir alternatif sunuyor. İşletmenizin teslimat ihtiyaçları ne olursa olsun her koşulda banabikurye ile tüm teslimatlarınız gün içinde adresinde.

Banabikurye, büyük boyutlu, hassas ya da birden fazla adrese teslimat yapılması gereken gönderileriniz için güvenilir bir çözüm sunuyor. Arabalı kuryelerimiz, şehrin her yerine güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat yapmak için en kısa ve en verimli rota planlamalarını yapar. Böylece müşterilerinizin veya iş ortaklarınızın siparişleri zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

Ayrıca, gıda ürünlerinin teslimatı konusunda da uzmanız. Özel ambalajlama ve taşıma yöntemleri sayesinde, hassas ürünlerinizin teslimatı sırasında zarar görmesi ya da bozulması engellenir.

Banabikurye ile yaptığınız teslimatlar, mobil uygulamamız veya web sitesi üzerinden anlık olarak takip edilebilir. Böylece, müşterilerinizin veya iş ortaklarınızın teslimatları hakkında her zaman bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sonuç olarak, Banabikurye İstanbul içinde büyük boyutlu ürünler, birden fazla adrese teslimat ve hassas ürünler gibi özel teslimat ihtiyaçlarınıza uygun, hızlı ve güvenilir çözümler sunar.

Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!

Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız

Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!