Araçlı Kurye

• Kargo fiyatına kurye ile teslimat
• Arabalı kuryelerle İstanbul içi dağıtım yapabilirsiniz
Moto Kurye / Aynı gün teslimat / Araçlı Kurye

Araçlı Kurye

İstanbul içi aynı gün teslim gönderi oluşturmak çok kolay! Tek yapmanız gereken gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakikada çıkış noktasında olur ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Teslimat esnasında kuryenizi mobile uygulamadan ya da websitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Çıkış ve Varış Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı Bilgilerini Girin
Gönderinizi Onaylayın
En Kolay ve En Hızlı Kurye Hizmeti
Hızlı Teslimat: Gönderinizi onayladıktan sonra çıkış noktasına en yakın kurye 30 dakika içerisinde kapınızda olur ve 60 dakikada teslimatı gerçekleştirir
Uygun Fiyatlar: Hızlı ve güvenilir kurye hizmetini erişilebilir ve uygun fiyatlarla alın. Zamandan olduğu kadar teslimat giderlerinden de tasarruf edin
7/24 Teslimat: İstediğiniz gün ve saatte Banabikurye gönderi ihtiyaçlarınız için motorlu ve arabalı kuryeleriyle yanınızda
Kurye Takibi: Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamadan ve websitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca hem siz hem de alıcınız SMS ile bilgilendirilir
İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri: Gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre ister arabalı ister motorlu kurye talebi oluşturabilirsiniz
Online İşletmelere Özel: Online mağazanızı Banabikurye ile entegre edebilir, çoklu teslimatlarınız için özel fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!
Geniş Hacimli ve Hassas Gönderileriniz İçin Araçlı Kurye
Satışını yaptığınız büyük boyutlu ürünler, birden fazla adrese yapılması gereken teslimatlar ve pasta gibi hassas ürünler. Tüm bunlar için en uygun teslimat yöntemi araçlı kuryelerdir. Kargoya vererek zaman kaybetmek istemediğiniz tüm büyük boyutlu ya da hassas gönderilerinizi İstanbul içinde teslimat adreslerine ulaştırmanın en uygun yolu arabalı kuryeler Banabikurye'de hizmetinizde.

Araçlı Kurye Nedir?

Araçlı kurye, moto kuryelerin taşıyamacağı büyük boyutlu paketlerin ya da hassas ürünlerin teslimatı için kullanılır. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde moto kuryeler ile karşılaştırıldığında daha yavaş teslimat riski olsa da arabalı kurye gönderi tipine göre çoğu firma için ihtiyaç oluşturmaktadır.

Arabalı Kuryenin Klasik Kargo Teslimatlarından Farkı Nedir?

Teslimat yapacağınız ürünü kargoya verdiğinizde ürün önce kargo merkezine götürülür. Buradan da ilgili adrese gönderilir. Ancak klasik kargo prosedürlerine göre şehir içi bir adrese yapacağınız teslimat en erken ertesi gün ilgili adrese ulaşır. Yani teslimatınızı istediğiniz saatte yapamayabilirsiniz. Üstelik büyük paketlerin taşınması için kargo şirketleri ile çalışmak bütçenizi de zorlayabilir.
Arabalı kurye ile çalıştığınızda size en yakın kuryeyi çağırabilir ve teslimatınızın gideceği konuma göre birkaç saat gibi kısa bir sürede yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik arabalı kuryelerin güler yüzlü sürücülerine paketlerinizi güvenle teslim edebilir ve teslimatınızın eksiksiz bir şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz.

Arabalı Kurye için Paketlemeyi Kim Yapar?

Kargo firmalarında da olduğu gibi arabalı kurye için göndereceğiniz ürünün paketlemesini sizin yapmanız gerekir. Kurye sadece ilgili paketi istediğiniz adrese götürmek ile yükümlüdür. Kırılabilecek ya da kolay hasar alabilecek bir ürün gönderecekseniz bu ürünün paketlemesini dikkatli yapmanız gerekir.

İstanbul Arabalı Kurye Fiyatları

İstanbul için arabalı kurye fiyatları, gidilecek adrese, taşınacak eşya türüne ve ağırlığına göre değişiklik gösterebilir. Gün içerisinde İstanbul'da uygun fiyatlar ile paket teslimatı yapmanızı sağlayacak bir alternatif arıyorsanız Banabikurye tam size göre!
Banabikurye araçlı kurye teslimat fiyatlarını öğrenmek için gönderi formunda araba seçimi yaptıktan sonra çıkış ve varış adreslerini yazmanız yeterli. Adresleri yazdığınızda fiyat otomatik olarak hesaplanarak ekrana yansıtılacaktır.

Arabalı Kurye için Neden Banabikurye?

Banabikurye, kurye hizmetine ihtiyaç duyan şirketleri güleryüzlü moto kurye ve araçlı kuryeler ile buluşturan bir platformdur.
Arabalı kurye için Banabikurye'yi tercih ettiğinizde adres ve ağırlık bilgilerini girdiğiniz anda kurye için ödemeniz gereken tutar bilgisini görüntülersiniz. Böylece teslimat talebinde oluşturduktan sonra sürpriz fiyatlar ile karşı karşıya kalmazsınız. Kurye talebi için telefonda dakikalarca beklemez, internetin olduğu her yerden ve her cihazdan kurye talebinizi oluşturabilirsiniz.
7 gün 24 saat boyunca ihtiyaç duyduğunuz her an arabalı kurye talebinde bulunabilirsiniz. Banabikurye sizi en yakın kurye ile eşleştirir ve kurye en kısa sürede paketi teslim almak için adresinize gelir. Paketi teslim aldıktan sonra ise iki saat içerisinde ilgili adrese teslimatınızı yapar. Siz de teslimat süresince kuryeyi websitesinden ya da mobil uygulamadaki haritadan takip edebilirsiniz.
Banabikurye'yi API bağlantısı üzerinden ürün satışı yaptığınız web sitenize entegre ederek sattığınız ürünler için müşterilerinize gün içerisinde teslimat seçeneğini de sunabilirsiniz. Böylece tüm gönderilerinizi tek bir platform üzerinden yaparak teslimatlarınızı daha kolay takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra rotalama özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Banabikurye'de Teslimat Takibi Nasıl Yapılır?

Paketi kuryeye teslim ettiğinizde size ve gönderiyi yaptığınız kişiye bilgilendirme SMS'i gelir. Bununla birlikte kuryenizin hareketini ve izlediği rotayı platform üzerindeki haritadan da adım adım takip etmeniz mümkündür. Aynı şekilde paketiniz teslim edildiğinde de tercihinize göre bilgilendirme SMS'i ya da emaili alırsınız.
Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız
Mutlu Kullanıcılarımız
Alev Yurtsever
Miss Cookiess
Miss Cookiess ekibi olarak, el emeği ürünlerimizin İstanbul'un çeşitli bölgelerine,hızlı,sağlam ve kolay ulaşımını banabikurye ile sağlamaktayız. Hepsi birbirinden özenli kurye ekibi ve hızlı bir şekilde her zaman taleplerimize karşılık veren operasyon ekibi ile çok uyumlu bir şekilde çalışmaktayız. İşbirliği ve desteklerinden dolayı teşekkür eder ve kesinlikle tavsiye ederiz.
Hazal Tanrıkulu
Meringue Cake Shop
Meringue Cake Shop olarak özel günler, doğumgünleri, düğün, nişan ve davetler için kişiye özel pasta ve benzeri ürünler yapıyoruz. Oldukça hassas olan ürünlerimizi, Banabikurye'nin arabalı kurye servisiyle güvenli ve dakik bir biçimde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kolay sipariş oluşturma imkanı ve hızlı ve sistematik operasyonel işleyişi ile banabikurye'yi herkese tavsiye ederiz.
Vasıf Ölmez
bezpastaci.com
Yenidoğan bebeklere bebek doğum hediyesi olarak; bebek hediye sepeti, bez pastalar ve bebek buketleri hazırlıyoruz. Gönderilerimizin hassas olması sebebi ile banabikurye'nin yaya ve moto kurye hizmetini kullanıyoruz. Sistemdeki kuryeler sorumluluk sahibi, zamanında teslim titizliğine sahip kişiler. Operasyon bölümü sistemli, düzgün, iş bitirici bir çalışma sistemine sahip. Hızlı teslimatları için teşekkür ederek; kesinlikle tavsiye ederiz.
Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!